100-lecie stadionu na Okrzei. Na scenie Piasek, Grubson i inni

Zapowiada się wyjątkowy weekend na Stadionie Powiatowym przy Okrzei. Obiekt będzie świętował swoje 100-lecie, a na jego urodzinach nie zabraknie gwiazd.

13 sierpnia w Pile odbędzie się Rodzinny Piknik Sportowy z okazji 100-lecia Stadionu Powiatowego przy Okrzei w Pile.  W programie: turniej szkółek piłkarskich, prezentacja oraz pokazy klubów i stowarzyszeń sportowych, różnych dyscyplin: lekkoatletyki, strzelectwa, koszykówki, sportów walki, strzelectwa. O godz. 17.30 rozegrany zostanie mecz legendarnej drużyny MKP 1999 Piła z obecnym zespołem MKP Powiat Pilski.  

100-lecie uświetnią również koncerty. Na scenie przy Okrzei pojawią się m.in. Melomani – zespół znany z programu „Jaka to melodia” oraz Andrzej Piaseczny z zespołem. Melomani pojawią się na scenie o godz. 19.00. a Piasek o godz.20.30. Z pewnością nie zabraknie największych przebojów artysty, a znając Piaska na pewno czymś zaskoczy publiczność.

Równie wyjątkowo zapowiada się niedziela na Okrzei. Już o godz. 11.00 rozpoczyna się Rodzinny Piknik Wojskowy z okazji Święta Wojska Polskiego, na które to wydarzenie Powiat Pilski zaprasza wspólnie z Wojskowym Centrum Rekrutacji w Pile.  Będzie ponad 100 żołnierzy oraz sprzęt bojowy, w tym po raz pierwszy czołg Leopard 2A5, który do Piły przyjedzie z 1 Warszawskiej Brygady Pancernej z Wesołej. Żołnierze przygotują również także rekordową liczbę porcji wojskowej grochówki. A dla dzieci dodatkową atrakcją będą darmowe dmuchańce.

Nie zabraknie też muzycznych gwiazd. Koncerty rozpoczną się o godzinie 19.00, a na scenie pojawią się Liber, Mezo  oraz Grubson. Wstęp wolny.     

Fot. Mat. prasowe