1,5 tys. porcji narkotyków w mieszkaniu przy Towarowej

Pilscy kryminalni zatrzymali 31-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Piły usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków oraz ich odpłatnego udzielania. Policjanci podczas realizacji zabezpieczyli blisko 1,5 tys. porcji narkotyków.

31-latkiem policjanci interesowali się od pewnego czasu. Ustalili, że mężczyzna może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków oraz handlować nielegalnym towarem. Kryminalni ustalili także, że mężczyzna od pewnego czasu był poszukiwany za wcześniej popełnione przestępstwa przeciwko mieniu i w związku z tym ukrywał się przed organami ścigania.

8 stycznia kryminalni zatrzymali dilera w mieszkaniu przy ulicy Towarowej w Pile. Podczas przeszukania śledczy ujawnili łącznie blisko 1,5 tys. porcji narkotyków (amfetaminy i marihuany).

Substancje psychotropowe i środki odurzające ukryte były w łazience, na półce. Nielegalny towar został zabezpieczony, a jego właściciel trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary w areszcie śledczym za wcześniej popełnione przestępstwa przeciwko mieniu. Za więziennymi kratami spędzi kilkanaście miesięcy. 31-letni mieszkaniec Piły był już wcześniej karany. Grozi mu kara więzienia do 10 lat.

/źródło: KPP Piła/