25 lat Grupy Furman

Dwadzieścia pięć lat temu, w 1992 roku w domowym biurze zapoczątkowała swoją działalność jednoosobowa firma Furman zajmująca się pośrednictwem w handlu nieruchomościami oraz wyceną nieruchomości. W sobotę, 8 grudnia 2018 r. już nie jednoosobowa firma, a Grupa świętowała jubileusz 25- lecia.

Była to doskonała okazja do zorganizowania charytatywnego balu, połączonego ze zbiórką pieniędzy oraz licytacją na budowę hospicjum w Pile.

Ciągły rozwój i dążenie do dopasowania się do potrzeb rynku przyczyniło się do powstania Grupy Furman składającej się z kilku firm: Nieruchomości Furman jako największa i najbardziej rozwinięta z 9 oddziałami w całej Wielkopolsce, firma PROFIT – Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych oraz Furman Finanse, oferujący usługi finansowe między innymi na zakup nieruchomości. Przez te wszystkie lata spółka zapracowała na zaufanie swoich klientów oraz partnerów biznesowych.

Właściciel Krzysztof Furman dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy przekazali swoje rzeczy na licytację, szczególne podziękowania dla pani Katarzyny Furman, panów Mirosława Nalepy oraz Tomasza Bartnika.