30. Finał WOŚP w Pile. Pobij dystans z sercem!

30 stycznia już 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cała Polska zagra dla oddziałów ośrodków okulistyki dziecięcej. Sztab WOŚP przy przy Szkole Podstawowej nr 11 w Pile zaprasza do udziału w VIII edycji biegu Pobij dystans z sercem! W tym roku bieg odbędzie się na lotnisku. Zapisy jeszcze tylko do 20 stycznia.

Tak jak w zeszłym roku, chodzi o to, żeby w te mroźne, styczniowe dni zadbać o siebie, a przy okazji wspomóc innych potrzebujących.  

– W naszym tegorocznym biegu będziemy starali się pobić zeszłoroczny dystans, a za rok spróbujemy go poprawić. Kilometry przebyte przez każdego uczestnika będą się sumować. Nie ważne czy biegniesz, czy spacerujesz, a może jedziesz na rowerze! Najważniejsze, że się ruszasz ile chcesz i jak chcesz, i dorzucasz metry, kilometry do wspólnego dystansu, aby co roku zwiększać zakres naszej pomocy dla dzieci – zachęcają organizatorzy.  

Zapewniają: licytację gadżetów WOŚP na aukcjach allegro, nagrody i upominki dla najlepszych i najwytrwalszych biegaczy, pamiątkowy medal w kształcie serca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapisywać można się przez stronę biegu na Facebooku – VIII bieg „Pobij dystans z sercem” w ramach 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pile. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 stycznia, ponieważ organizatorzy muszą zamówić odpowiednią ilość medali. Warunkiem uzyskania medalu jest opłacenie wpisowego, które w całości przekazane jest na poczet Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Mobilizujemy siebie, rodzinę, przyjaciół, sąsiadów i przypadkowych biegaczy do wspólnej pomocy potrzebującym! W razie jakichkolwiek pytań, piszcie do nas na fb (Blanka Ratajczyk lub Sonia Iwicka), albo maila (bieg.wosp@gmail.com), chętnie pomożemy. Jeśli masz kogoś, kto chce nas wesprzeć i pomóc w organizacji również napiszcie do nas! Szukamy sponsorów oraz firm, które mają do przekazania ciekawe rzeczy na licytacje lub mają jakieś ciekawe pomysły, które mogą ulepszyć nasz bieg.  Zaproś znajomych, niech pobiegną z nami! – zapraszaja organizatorzy.  

Wszelkich informacji w sprawie biegu udziela Szefowa Sztabu WOŚP przy SP 11 w Pile, Blanka Ratajczyk tel. 607-612-666 lub Sonia Iwicka tel. 660-754-178. 

Sztab WOŚP przy SP11 w Pile