31 Finał WOŚP Piła. Dziś wieczorem w pilskiej spółdzielni koncert Nata & Evgeny

Gramy, bo lubimy! Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa L-W w Pile zaprasza dziś wieczorem na koncert w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zagra ukraiński duet Nata & Evgeny. Początek koncertu o godz. w sali widowiskowej PSM.

Zespół Nata & Evgeny czyli Nata Vakshynska – vocal, perkusja, szofar, piszczałka oraz Evgeny – autor muzyki, gitara, elektronika – podróżuje po Europie z programem muzycznym w stylu performance. Prace nad projektem muzycznym były przedstawiane na festiwalach międzynarodowych i wydarzeniach podczas prezentacji Brakhot. Ich muzyka składa się z pętli muzyczno- przestrzennych łącząc w sobie muzykę współczesną wspomaganą elektronicznymi efektami z muzyką dawną i ludową różnych kultur.

Zarówno wokalistka śpiewająca w kilku językach i grająca na instrumentach w oryginalny, niebanalny i bardzo niesłowiański sposób, jak i znakomicie grający klasyczny gitarzysta – bardzo sprawnie posługują się elektronicznymi dodatkami, kreując swoisty performance muzyczny .Kolorowi muzycy tworzą niezwykłe muzyczne przestrzenie ich koncerty, które odbywają się w różnych częściach naszego kraju jak i te poza granicami cieszą się ogromnym powodzeniem.