Zrób zdjęcie szyldu i zgarnij nagrody!

Podróżujesz? Pokaż nam na fotkach ciekawy szyld, reklamę zakładu rzemieślniczego ze swojej  podróży lub z okolicy, w której mieszkasz. W wakacyjnej grze organizowanej przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają nagrody!

Przerwa wakacyjna ? Przerwa od szkoły, ale nie od dobrej zabawy i kreatywności!

CWRKDiZ w Pile zaprasza dzieci i młodzież uczącą się w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych z subregionu pilskiego (powiatów: chodzieskiego, czarnkowsko – trzcianeckiego, pilskiego, wągrowieckiego i złotowskiego do udziału w Grze facebook-owej!

GRA trwa do 20.09.2019 r.

Pod hasłem Zawodowcy są wszędzie zachęcamy do uważnego spędzania czasu wakacji.

Podróżujesz? Pokaż nam na fotkach ciekawy szyld, reklamę zakładu rzemieślniczego ze swojej  podróży lub z okolicy, w której mieszkasz. Listę zawodów rzemieślniczych znajdziesz TUTAJ.

Polska jest bogata w rzemieślników – zawodowców.

Nietypowe, zaskakujące, dziwne, ładne, brzydkie, a może bardzo typowe, stare, może nowoczesne, a może ponadczasowe – jakie są szyldy i reklamy zakładów rzemieślniczych? Może spotkasz je w wielkim nowoczesnym mieście tętniącym życiem, może na starówce lub w sąsiedztwie nowoczesnego biurowca, może w małej, cichej mieścinie,  a może gdzieś na szlaku wędrówki?

Szczegóły akcji i zasady gry znajdziecie pod tym linkiem.

CEL: Celem gry jest promowanie zawodów  i zakładów rzemieślniczych, ginących zawodów, kształtowanie pozytywnego wizerunku rzemiosła oraz  rozwijanie w młodzieży kreatywności i zwiększanie  zainteresowania światem zawodów, rzemiosła i kształceniem zawodowym.

 Zabawa ma zwrócić uwagę na to, że wokół nas jest wiele firm, które oferują usługi rzemieślnicze, i z których usług korzystamy może częściej może rzadziej, ale są nam bardzo potrzebne. Często są to zakłady z tradycjami, wielopokoleniowe firmy, które mają od dawna swoje znaki czy loga firmowe. Może jest to coś zupełnie nowego, nowatorska firma, ale  zwróciła uwagę oryginalnością przekazu i reklamy na szyldzie zakładu?