Bądź aktywny i zgarniaj nagrody z VIVO!

Od 1 do 28 sierpnia miłośnicy aktywnego trybu życia będą mogli wykazać się w swoich ulubionych dyscyplinach: bieganiu, jeździe na rowerze, rolkach, a także spacerowaniu. Na najbardziej aktywnych czekają karty podarunkowe o wartości nawet 1 000 złotych w Centrum Handlowym VIVO! Piła.

Bieg po nagrody

1 sierpnia rusza akcja z aplikacją Activy, w której będzie można sprawdzić się w dwóch konkurencjach:

  • „Na nogach” – konkurencja dla biegaczy i spacerowiczów
  • „Na kołach” – uwzględniająca jazdę na rowerze i rolkach

Dla każdej z aktywności prowadzony będzie osobny ranking, w którym uczestnicy będą gromadzić punkty za przebyte kilometry (kobiety i mężczyźni oddzielnie). Na uczestników akcji, którzy zbiorą najwięcej punktów, czekać będą niezwykle atrakcyjne nagrody. W każdej z konkurencji przewidziane zostały premie za trzy pierwsze miejsca. Zwycięscy sportsmeni i sportsmenki powalczą o karty podarunkowe na zakupy w sklepach VIVO! Piła o wartości odpowiednio 1 000 zł, 500 zł oraz 300 zł. Akcja potrwa do 28 sierpnia.

„Misja po zdrowie”

Dodatkowym elementem akcji, który będzie stanowił ogromne wsparcie dla osób wdrażających zdrowy tryb życia, jest „Misja po zdrowie”, a więc tegoroczna nowość dostępna dzięki aplikacji Activy. Po przebyciu odpowiedniej liczby kilometrów uczestnicy osiągać będą kolejne „misje”, dzięki którym uzyskają dostęp do ciekawych wskazówek możliwych do zastosowania w zdrowym życiu codziennym.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy pobrać aplikację Activy dostępną w Sklepie Play oraz na AppleStore, a po zarejestrowaniu się – dołączyć do wyzwania VIVO! Piła. Aplikacja będzie działać w promieniu 50 km od centrum handlowego.

Partnerami akcji są Centrum Rekreacji Aquapark oraz Calypso Fitness.