Bajkowe Mikołajki w Atrium Kasztanowa

Okres przedświąteczny z kolorowymi dekoracjami i migoczącą choinką w tle to ulubiony czas wszystkich dzieci. Z myślą o nich Atrium Kasztanowa zaplanowało 3 grudnia Bajkowe Mikołajki, które wprowadzą najmłodszych w bożonarodzeniowy nastrój za sprawą świątecznych bajek opowiadanych przez animatorów. Z kolei dla dorosłych będą doskonałą okazją do zdobycia upominku w postaci pięknych i kolorowych książeczek dla dzieci.

Najpiękniejsze bajki bożonarodzeniowe tworzą atmosferę świąt, dlatego tegoroczny okres przedświąteczny w Atrium Kasztanowa będzie wyjątkowy i baśniowy. W sobotę, 3 grudnia, w godzinach 11.00-17.00 pilska galeria zaplanowała dla najmłodszych atrakcje. Będą na nich czekać animatorzy, którzy przeczytają opowiadania znanych i lubianych autorów. Dodatkowo w zaaranżowanej świątecznej scenerii będzie można zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem.

Dorośli, którzy w tym dniu zaplanują zakupy w Atrium Kasztanowa, mają szansę otrzymać książeczki dla dzieci o tematyce świątecznej. Zasady udziału w promocji są bardzo proste. Wystarczy udać się w godzinach 10.00-20.00 do Punktu Informacyjnego z rachunkiem potwierdzającym zakup za min. 150 złotych i odebrać książeczkę.

– Początek grudnia to szczególny okres dla najmłodszych. To czas oczekiwania na prezenty, na spotkanie ze Świętym Mikołajem i nadchodzące święta. Właśnie dlatego 3 grudnia zapraszamy rodziców z dziećmi do Atrium Kasztanowa na Bajkowe Mikołajki i na spotkania z książką, podczas których będzie można wysłuchać ciekawych i mądrych opowiadań, które sprawią dzieciom radość i pozostawią miłe wspomnienia – zachęca Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.