Bracia trafili do więzienia: za alimenty i narkotyki

Policjanci weszli do jednego z mieszkań z na terenie Piły, aby zatrzymać poszukiwanego 31-latka, który trafić miał do więzienia za niepłacenie alimentów. „Przy okazji” zatrzymali jego brata oraz zabezpieczyli blisko 120 gramów marihuany i amfetaminy.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego weszli do jednego z mieszkań w Pile, aby zatrzymać 31-latka, który za niepłacenie alimentów został skazany na 4 miesiące pozbawienia wolności.

W trakcie przeszukania mieszkania za ukrywającym się 31-latkiem, policjanci znaleźli blisko 120 gramów środków odurzających i psychotropowych.

W związku z powyższym zatrzymano obecnego w domu 29-letniego brata mężczyzny. Kilka godzin później poszukiwany 31-latek został zatrzymany przez mundurowych na terenie miasta. Tym sposobem tego samego dnia dwaj bracia trafili do policyjnego aresztu.

Ostatecznie poszukiwany mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego, a jego dwa lata młodszy brat usłyszał zarzutu posiadania znacznych ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.

źródło: KPP Piła