Coffee Planet: najlepsza kawa ziarnista i ekspresy do kawy już w Pile!

W Pile działa już Cofee Planet: największy w Wielkopolsce salon sprzedaży i serwis techniczny ekspresów do kawy. W ofercie salonu zarówno urządzenia do użytku domowego, jak i ekspresy dla firm oraz profesjonalne rozwiązania dla gastronomii. W Coffee Planet można dostać też świeżo paloną kawę w konkurencyjnej cenie.

– Cofee Planet powstało z pasji do kawy… – tłumaczy Aleksandra Standio, właścicielka. – W naszej ofercie znajdziecie państwo wszystko, czego potrzeba, by delektować się pyszną i aromatyczną kawą. Jesteśmy największym w Wielkopolsce autoryzowanym salonem sprzedaży ekspresów do kawy, zarówno domowych, jak i biurowych, a także vending’owych oraz gastronomicznych. W swojej ofercie mamy najlepsze marki takie, jak: Necta, Saeco, Gaggia, Visacrem. Zapewniamy także profesjonalnych serwis tych urządzeń – dodaje.

Teraz, oprócz Poznania, Cofee Planet działa już także w Pile. Firma mieście się przy ulicy Śniadeckich. Oprócz sprzedaży i serwisu maszyn do kawy, kupić tu można też świeżo paloną kawę. Warto wstąpić, wybór jest bardzo duży, kawa świeża i aromatyczna, a ceny konkurencyjne.

– Zapraszamy do naszego salony zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy, a także przedstawicieli gastronomii – zachęca Aleksandra Standio. – Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, elastyczni w działaniu i bardzo profesjonalni – zapewnia.