Dziś gala finałowa prestiżowego konkursu. O tytuł „Dobroczyńca Roku” walczy STUDIO K2 z Piły

Dobroczyńca roku” to jedna z najważniejszych nagród społecznych w Polsce. W tym roku w gronie finalistów znalazła się firma STUDIO K2 z Piły.
Dodajmy, że nigdy wcześniej żadna pilska firma nie otrzymała tego prestiżowego tytułu.

  • Pandemia wstrząsnęła nami wszystkimi. Zmieniła nie tylko nasze przyzwyczajenia czy sposób myślenia, ale również potrzeby i priorytety. Zaczęło się od braku środków zabezpieczających medyków. W efekcie rozpoczęła się ich produkcja na wszystkie możliwe sposoby – w tym na drukarkach 3D – opowiada Krzysztof Rauhut, właściciel STUDIA K2. – Prócz druku przyłbic wspieraliśmy także zbiórki na zakup respiratorów oraz środków ochrony życia i zdrowia.

Kolejną inicjatywą K2 była akcja wspierająca producentów kwiatów. Dowożenie roślin do mieszkańców Piły oraz Targ Chryzantem pomogły poszkodowanym przedsiębiorcom zminimalizować straty.

STUDIO K2 było również pomysłodawcą akcji #MuremZaKulturą – czyli zbiórki środków dla osób związanych z kulturą w ramach koncertu online.

Również branża gastronomiczna, która bardzo mocno odczuła skutki lockdownu, została wsparta, z inicjatywy K2, w ramach akcji #MuremZaGastro. Bezpłatna reklama na billboardach czy zachęcanie do zbiorczych zamówień posiłków przez firmy to był wstęp do powstania #StrefyGastro – czyli sobotniego targu podczas którego było można nabyć posiłki na wynos.

Te wszystkie działania pilskiej firmy STUDIO K2 zostały zauważone przez Kapitułę jednego z najważniejszych konkursów społecznych w Polsce – „Dobroczyńca Roku”.

Kto otrzyma honorowy tytuł? Już dziś (w czwartek) dowiemy się, jakie są ostateczne wyniki konkursu.

  • Już samo zakwalifikowanie się do finału do duży sukces wszystkich zaangażowanych pracowników, przyjaciół i mieszkańców Piły – komentuje Krzysztof Rauhut, właściciel STUDIA K2.

Zachęcamy do śledzenia relacji z wydarzenia. Wszyscy możemy zostać świadkami pierwszej nagrody dla pilskiej firmy. Start o godzinie 19.00 – transmisja dostępna pod adresami:

www.facebook.com/DobroczyncaRoku/

www.youtube.com/user/AkademiaFilantropii/featured

www.linkedin.com/in/dobroczyncaroku/

www.facebook.com/studioK2.eu