Gala Biznesu w Trzciance

Jedno z najważniejszych wydarzeń roku – Gala Biznesu stanowiąca podsumowanie minionych 365 dni i okazję do wyróżnień trzcianeckich przedsiębiorców, już za nami. Wydarzenie organizowane przez burmistrza Trzcianki odbyło się w Centrum Integracji Społecznej.

Galę rozpoczął gospodarz, burmistrz Krzysztof Jaworski. Przywitał gości i zainaugurował pierwszą część uroczystości. Przedstawił w niej prezentację największych przedsięwzięć, inwestycji i inicjatyw podjętych w Trzciance, a także plany na przyszłość.

Kolejnym punktem było wręczenie wyróżnień, które trafiły do przedsiębiorców, którzy nie tylko stawiają na swój rozwój swoich firm, ale także gminy, która może liczyć na ich wsparcie. Wyróżnienia trafiły do dziewięciu firm: Copal Sp. z o.o., dHydro Extrusion Poland Sp. z o.o., Jaworski-Trans, Kombud Sp. z o.o., Loft Design i Vilmax, Marbud, Northstar Poland Sp. z o.o. oraz Spółdzielnia Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Trzciance.

Słowa uznania i gratulacje złożyli parlamentarzyści Maria Janyska i Krzysztof Czarnecki, starosta Feliks Łaszcz, radny powiatowy Tadeusz Teterus oraz Robert Matkowsk, przewodniczący Rady Miejskiej Trzcianki. Dołączyły do nich Krystyna Wawrzyniak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy wraz z Marzeną Jackowską kierownikiem trzcianeckiej filii PUP. Były także listy gratulacyjne od Jacka Bogusławskiego, członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Jana Polcyna, prezesa zarządu Forum Gospodarczego powiatu „Lewiatan”.

Specjalnie dla gości zaśpiewał Andrzej Rybiński wraz z synem Kacprem Rybińskim, a w repertuarze tego wieczoru znalazły się takie przeboje jak „Nie liczę godzin i lat”, „Pogoda dla bogaczy”, czy „Czas relaksu”. Za organizację wydarzenia odpowiadał Referat Promocji, Kultury i Sportu UM Trzcianka oraz Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. K. Iłłakowiczówny w Trzciance.

Fot. UM Trzcianka