Gruzja w Labiryncie. Wystawa fotografii Grzegorza Buśko i przyjaciół

Gruzja. Nie ma na nią mocnych. Urzeka każdego, kto choć raz postawił stopę na jej ziemi. Już w środę, 22 czerwca, w Galerii Labirynt w PSM wernisaż wystawy „Gruzja 2022”, której autorami są znany pilski fotografik Grzegorz Buśko i jego przyjaciele, z którymi jeszcze kilka tygodni temu przemierzał ten dziki, piękny i niezwykle gościnny kraj.

Jego oczami można było oglądać muzykę i zaglądać w zakamarki wielkich miast. W środę jego oczami będzie można obejrzeć Gruzję, dla wielu jeden z najpiękniejszych krajów na świecie. Grzegorz Buśko, bo o nim mowa, spędził w niej blisko dwa tygodnie. Ta wystawa to fotograficzny zapis tej niezwykłej gruzińskiej wyprawy. Jego i przyjaciół, z którymi się w nią wybrał.

Na wernisażu w Labiryncie będzie można nie tylko obejrzeć zdjęcia, ale także posłuchać opowieści o Gruzji. Na wystawę zapraszają autorzy oraz Nieformalny Klub Podróżników „Co jest za zakrętem…?” działający przy PSM L-W. Początek wydarzenia o godz. 18.00. Galeria Labirynt mieści się na Sikorskiego 33.

Fot. Grzegorz Buśko