Gwiazdy internetu na 4. Urodziny Vivo! Piła

W czwartek i piątek (26-27 października) świętować będziemy 4. Urodziny Vivo! Piła. Z tej okazji w Centrum Handlowym VIVO! pojawią się najpopularniejsze postacie ze świata Internetu: Blowek oraz Danny Ferreri.

W ciągu dwóch dni odbędą się rozmowy i spotkania z gwiazdami oraz liczne warsztaty aktorsko-influencerskie pod okiem specjalistów.

Blowek – to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce, którego kanał obserwuje ponad 3,8 mln subskrybentów. Jego filmiki skupiają się na tematyce challengy, pranków i ciekawostek z życia wziętych.

Danny Ferreri – to komik i twórca filmików viralowych. Współpracuje z najpopularniejszymi polskimi youtuberami, a na swoim kanale przedstawia m.in. scenki z życia w bardzo zabawnej odsłonie.

Piątek 26 października to spotkanie z Blowkiem, czyli Karolem Gązwą. Od godziny 16:00 na scenie przewidziane są rozmowy z gwiazdą, która podzieli się wiedzą na temat tego jak zostać youtuberem i zdradzi tajniki YouTube’a. Będzie okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia, jak również do otrzymania autografu.

W sobotę 27 października w Vivo! Piła pojawi się Danny Ferreri. Od godziny 14:00 na scenie przeprowadzone zostaną liczne rozmowy oraz warsztaty reżyserskie z gwiazdą. Odbędzie się również sesja autografów i pamiątkowych zdjęć. Już o godzinie 17:00 finał Wielkiej Loterii Urodzinowej, w której nagrodą główną są trzy vouchery o wartości 10 tysięcy złotych do realizacji w biurze podróży Itaka. Finałem 4. Urodzin Vivo! Piła będzie poczęstunek urodzinowym tortem!

Ponadto podczas obydwóch dni nie zabraknie wyjątkowych warsztatów aktorsko-influencerskich realizowanych przez profesjonalistę oraz samego Danny’ego Ferreri.

Szczegółowy harmonogram urodzin:

Piątek 26.10:

16:00 – rozpoczęcie, spotkanie z Blowkiem – „jak zostać youtuberem”,
16:30 – warsztaty teatralne – pantomima,
17:00 – autografy,
17:45 – warsztaty teatralne z udziałem robota,
18:30 – rozmowa z Blowkiem – „jak być dobrym youtuberem”,
19:00 – zakończenie pierwszego dnia.

Sobota 27.10:

14:00 – rozpoczęcie, spotkanie z Dannym Ferreri,
14:15 – warsztaty teatralne – pantomima,
15:00 – warsztaty z Dannym Ferreri,
15:30 – autografy,
16:00 – warsztaty teatralne z udziałem robota,
16:45 – warsztaty reżyserskie z Dannym Ferreri,
17:00 – finał Wielkiej Loterii Urodzinowej,
18:00 – poczęstunek urodzinowym tortem,
18:30 – zakończenie.