Już 9 czerwca Dziecięcy Piknik Mleczny w Czarnkowie!

9 czerwca w Czarnkowie upłynie pod hasłem promocji mleka i jego wyrobów, bowiem Polska Izba Mleka przygotowała moc atrakcji, których nie można przegapić.

Dziecięcy Piknik Mleczny zostanie zorganizowany w Parku Staszica. Już od godziny 15-tej na dzieci czeka ogródek mleczny, w którym przez cały dzień będą odbywały się konkursy i zabawy.

W tym samym czasie na deskach amfiteatru będziemy mogli podziwiać artystyczne popisy czarnkowskich przedszkolaków, promujące picie mleka oraz popisy taneczno-wokalne z czarnkowskiego MCK. W „magiczny świat iluzji” wprowadzi uczestników Tomasz Sadowski, a w atmosferę dobrej zabawy Akademia Zabawy „Kleks” z Piły.

Wszystkie atrakcje tego dnia odbywają się pod hasłem promocji picia mleka… ale czym jest promocja bez możliwości jego spróbowania? Dlatego przez całą imprezę w ogródku mlecznym będzie odbywała się degustacja przepysznych wyrobów mlecznych, a w konkursie picia mleka, wyłonieni zostaną mistrzowie tej dyscypliny.

Nie jest to jedyna konkurencja tego dnia!

Chętni będą mogli zmierzyć się w konkursie… dojenia krowy. Jednak to jeszcze nie koniec atrakcji! W ogródku mlecznym czeka na dzieci także „Stara zagroda” Teatru Wagabunda z Krakowa. Organizatorzy wydarzenia przygotowali też wiele upominków i nagród dla uczestników zabaw.

Na tej imprezie nie może zabraknąć dzieci z Czarnkowa i okolic.

Przyjdźcie i bawcie się na Dziecięcym Pikniku Mlecznym podczas Dni Ziemi Czarnkowskiej już 9 czerwca od godziny 15-tej.

Impreza jest sfinansowana z Funduszu Promocji Mleka. Partnerem wydarzenia jest OSM Czarnków.