Kosmiczna wystawa w VIVO! „Gwiezdne wojny” w wersji LEGO

Jeszcze do czwartku, 3 lutego, w VIVO! można obejrzeć wystawę LEGO „Stars Wars” z postaciami Lorda Vadera i Szturmowca w rolach głównych. Dostępne są także mega figura Mistrza Yody czy jeden z największych w historii modeli LEGO – Sokół Millennium. To gratka dla wszystkich fanów uniwersum „Gwiezdnych wojen” i kultowych klocków. Wstęp wolny. Wydarzeniu towarzyszy tematyczny konkurs na Facebooku.

Filmowy świat George’a Lucasa na wyciągnięcie ręki. Jeszcze do 3 lutego w VIVO! Piła gości kosmiczna wystawa LEGO „Star Wars™. Na miłośników „Gwiezdnych wojen” i kultowych klocków czekają postacie Lorda Vadera i Szturmowca, najsłynniejszy duet droidów czyli R2-D2 i C-3PO w skali 1:1 czy mega figura uwielbianego przez wszystkich Mistrza Yody. Ekspozycję uzupełniają modele pojazdów Microfighters oraz największe w historii LEGO modele Gwiezdnego Niszczyciela Imperium i Sokoła Millennium.

– Przed dziećmi i młodzieżą z województwa wielkopolskiego ostatnie dni ferii zimowych. Wszystkich, którzy szukają sposobu na ich kreatywne spędzenie zapraszamy na wystawę. Odwiedzający spędzą z nami magiczny czas w kosmicznej scenerii – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Dodatkowo, w ramach wydarzenia, do 31 stycznia trwa konkurs na fanpage’u VIVO! Piła. Jak wziąć w nim udział? Wystarczy udostępnić oryginalne zdjęcia z Mistrzem Yodą w komentarzu pod postem konkursowym. W puli nagród znajdują się 3 wartościowe zestawy LEGO.

Wystawę można obejrzeć w godzinach otwarcia centrum handlowego. Wydarzenie jest bezpłatne.