Krwawy finał kłótni

Mieszkanka Piły podczas sprzeczki ze swoim konkubentem, ugodziła go nożem w klatkę piersiową. Ranny mężczyzna natychmiast trafił do szpitala, zaś 42-latka do tymczasowego aresztu.

W piątek, 7 grudnia dyżurny pilskiej policji otrzymał telefoniczną informację o tym, że w mieszkaniu w centrum Piły mężczyzna potrzebuje pomocy, ponieważ został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. W związku z tą wiadomością na wskazany adres pojechał patrol policji.

Na miejscu funkcjonariusze zastali kompletnie pijaną kobietę oraz jej rannego konkubenta. Jak ustalili policjanci, podczas awantury między partnerami, w pewnym momencie kobieta chwyciła za nóż i ugodziła mężczyznę w klatkę piersiową. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala, a mundurowi zatrzymali kobietę i trafiła ona do policyjnego aresztu.

Kobieta przyznała się do popełnionego czynu. Oświadczyła, że wcześniej ze swoim konkubentem spożywała alkohol, doszło między nimi do sprzeczki. Nie mogła opanować emocji i chwyciła za nóż, a następnie zraniła swojego 52-letniego partnera w klatkę piersiową.

Kobieta usłyszała zarzut uszkodzenia ciała, gróźb karalnych kierowanych do policjantów oraz wymuszanie na funkcjonariuszach zaniechania czynności. Sąd Rejonowy w Pile wobec 42-letniej mieszkanki Piły zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Kobieta była już wcześniej karana za podobne przestępstwo, za które spędziła za więziennymi kratami kilka lat.