Legenda zagra na Barce

W sobotę, 12 lutego, na scenie pilskiej Barki spotkają się legendarny Fort BS, Kwatera C2 oraz Bifor. Zapowiada się punkowa jazda bez trzymanki.  

Zespół Fort BS – to legenda polskiej sceny punk rockowej. Grupa powstała w 1983 roku w Jeleniej Górze z fascynacji muzyką punk rockową i nowofalową oraz w opozycji do szarości i beznadziei egzystencji w ówczesnej Polsce. Obecny skład:  Robert „Cichy” Cichocki – vocal,  Piotr Wojciechowski – gitara, Rafał „Rufio” Leśniak – gitara, Andrzej „Jędrula” Idzi – bas, Dariusz „Burza” Burzyński – perkusja. 

Kwatera C2 to ogromny ładunek energetyczny zamknięty w kalifornijskim punk rocku! Zespół wraca na scenę po siedmiu latach przerwy. W 2021 roku ukazał się ich najnowszy singiel “Moje miejsce”. Obecny skład:  Michał Jasielski – perkusja, wokal, -Patryk Zacharski – gitara rytmiczna, Krzysztof Pawlak – bas, Krzysztof Zacharski – gitara solowa. 

BIFOR czyli Band Integrujacy Fanów Ostrych Riffów. Tak sami się przedstawiają: “Jesteśmy zwariowanym, pełnym energii zespołem z Trzcianki. Gramy punk rocka i staramy się przekazać to, co siedzi w naszych młodych sercach. Tego roku w sierpniu wydaliśmy debiutancki singiel pt. „AkT 0.2”, który znalazł się na składance Trzciamajka Festiwal i opowiada o naszych korzeniach i miejscowości, w której mieszkamy” Skład zespołu: Amadeusz Szade – wokal i gitara, Mikołaj Stelter – Szymański – gitara basowa, Kacper Olszewski – perkusja.  

Początek koncertu o godz. 19.00. Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł do nabycia w restauracji “Kaczka na Wodzie” ul. Wodna (przy Klubie Barka), w sklepie Reszka przy ul. Rogozińskiej 33. W cenie 27 zł będą także do nabycia w internecie. W dzień koncertu trzeba będzie już zapłacić 30 zł. Po koncercie tradycyjnie już after party.  

Fot. FB Fort BS