Letnia akcja z nagrodami w Kasztanowej

Od 14 do 16 lipca z okazji wakacji Atrium Kasztanowa zaplanowała dla klientów letnią akcję z nagrodami. Woda, piasek i słońce doskonale będą współgrać z akcesoriami, które można zdobyć biorąc udział w promocji. Nagrodą główną będzie letni zestaw wypoczynkowego na taras lub do ogrodu

Już w przyszłym tygodniu codzienne zakupy w pilskiej galerii uatrakcyjnią wyjątkowe nagrody, które można otrzymać w ramach wakacyjnej akcji. Na klientów, którzy zrobią zakupy w dniach od czwartku,14 lipca, do soboty, 6 lipca w godz. 12.00-18.00, czekają atrakcyjne nagrody.

Zaplanowano trzy kategorie nagród:

  • matę dmuchaną z poduszką przy zakupach powyżej 75 zł
  • koc piknikowy za wydaną kwotę o wartości 100 zł
  • hamak ogrodowy za zakupy powyżej 150 zł

Nagrodą główną będzie letni zestaw wypoczynkowy składający się z sofy, fotela i stolika. Otrzyma go właściciel paragonu o najwyższej kwocie.

Aby wziąć udział w promocji i wygrać nagrodę, wystarczy zgłosić się z paragonem zakupowym do punktu obsługi akcji, zlokalizowanego w głównym holu centrum handlowego.

– Wakacje to czas letnich wycieczek, aktywności na świeżym powietrzu i urlopowych wyjazdów. Warto wyposażyć się w odpowiednie dodatki. Dlatego z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy akcję z akcesoriami umilającymi wypoczynek. Dodatkowym bonusem jest możliwość zdobycia wygodnego zestawu mebli ogrodowych – mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.