Mistrzowie sportu z Trzcianki nagrodzeni

W środę (28 kwietnia br.) w Centrum Integracji Społecznej w Trzciance, w zaostrzonym reżimie sanitarnym, odbyła się Gala Sportu 2020 – wydarzenie podsumowujące najważniejsze sukcesy sportowe w minionym roku i wyróżniające najbardziej utytułowanych zawodników, trenerów i działaczy.

Ze względu na epidemię, 2020 rok był bardzo ubogi w wydarzenia sportowe, jednak zawodnicy z Trzcianki odnieśli wiele znaczących sukcesów rangi krajowej i międzynarodowej.

Burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski wręczył wyróżnienia, które zostały przyznane na podstawie wniosków złożonych przez kluby sportowe i stowarzyszenia. Łącznie uhonorowano szesnaścioro osób.

Po wyróżnieniach, specjalnie dla sportowców, motywacyjne przesłanie i gratulacje przekazał w formie filmu Marcin Waliński – pochodzący z Trzcianki siatkarz, grający na pozycji przyjmującego. Od sezonu 2020/2021 występuje w drużynie Ślepsk Malow Suwałki w siatkarskiej PlusLidze.

A osoby wyróżnione:

Igor Hałuja, Julia Piasecka, Karolina Zapała, Michał Strzelczak, Wiktor Hałuja, Oliwia Tomkalska, Arleta Flisikowska, Paula Kułaga, Beata Wołk, Hubert Odwrot, Marek Kolebuk, Marcin Ćwirzeń, Michał Żyliński, Wojciech Siadak, Jacek Moroz, Józef Jopek.

Z sylwetkami nagrodzonych można zapoznać się na stronie: https://trzcianka.pl/aktualnosci/gala-sportu-2020/