Na Górze nagrywa teledysk o walce z rakiem. Potrzebuje zdjęć

– Na ostatniej naszej płycie jest utwór „Nie wycofuj się”. Stworzyliśmy go po to, aby dać nadzieję, wiarę, siłę tym wszystkim, którzy walczyli bądź walczą z chorobą nowotworową – mówią muzycy Na Górze. Teledysk do piosenki ma powstać ze zdjęć osób, które taką walką mają za sobą, albo właśnie ją toczą, Muzycy apelują o przesyłanie zdjęć.

Nie byłoby tej piosenki, gdyby nie stowarzyszenie Chodzieskich Amazonek „Różowa Wstążeczka”.

– Ta właśnie ekipa zaprosiła nas kilka lat temu na bieg w Chodzieży, na którym wszyscy razem przeganialiśmy raka. Od tej pory graliśmy tam co roku. I wspólnie też wykonaliśmy ten utwór – opowiada Wojciech Retz, lider zespołu.

Tekst piosenki jest krótki, bo jak tłumaczą muzycy pilskiej formacji, najważniejszy jest przekaz. Krótki i wyrazisty: „Nie wycofuj się, nie wycofuj się… // Rak to nie koniec, to nie wyrok, to do walki znak”. Do piosenki chcą nakręcić teledysk, który również ma być wsparciem dla tych wszystkich, którzy zmagają się obecnie z chorobą nowotworową. Ma powstać ze zdjęć osób, które taką walkę mają już za sobą albo właśnie ją wygrywają. Z każdym rakiem.

– Osoby, które miały mastektomię i chcą to dobitnie pokazać, mogą to oczywiście zrobić. Ale niekoniecznie. Szanujemy to, że nie każdy chce się odsłaniać – mówi Wojciech Retz. – Jeżeli możecie pokazać co robicie na co dzień, pokażcie! Wystarczy nam jednak samo zdjęcie. Im wyższej jakości, tym lepiej.

Zdjęcia można przesyłać do piątku, 17 marca na adres:koncert.nagorze@gmail.com. W mailu powinna znaleźć się informacja: Zgadzam się na publikację mojego wizerunku w teledysku grupy Na Górze oraz podanie mojego imienia i nazwiska w opisie tego teledysku.Imię i nazwisko: …………..Imię i nazwisko autorki/autora fotografii: …………..__________________________Teledysk powstanie w ramach przedsięwzięcia Stowarzyszenia Na Górze „Nie wycofuj się”, które dofinansowała Gmina Piła / Miasto Piła.

Na zdjęciu: Małgorzata Polzin, prezeska Chodzieskich Amazonek „Różowa Wstążeczka”