Nowa „stylówka” na jeden miesiąc

Zmień coś na swojej twarzy na jeden miesiąc i zapuść Wąs w listopadzie! Radni Rady Miejskiej w Trzciance przystąpili już do szlachetnej akcji: Movember. Dołącz i Ty!

O co chodzi? Jak przekonują organizatorzy akcji, zapuszczając Wąs, zyskasz przede wszystkim ogromną uwagę, którą możesz wykorzystać, by porozmawiać ze swoimi kolegami i braćmi na temat profilaktyki męskich nowotworów. Rak to temat, którym niejednokrotnie się straszy. Wyjdźmy więc naprzeciw, tworząc własne historie.

Do tej szlachetnej akcji dołączyli już Radni Rady Miejskiej Trzcianki. Dołącz i Ty!

Badania profilaktyczne męskich nowotworów są proste i może zrobić je każdy. Aby jednak każdy mógł się o tym dowiedzieć, potrzebne jest rozmawianie o akcji Movember – dlatego właśnie zapuszczamy Wąsy i stajemy się jej żywymi sztandarami!

Movember to akcja, która narodziła się wiele lat temu bardzo daleko, bo w 2003 roku w Australii. Dwóch przyjaciół: Travis Garone i Luke Slattery postanowiło przywrócić światu Wąs. Zebrali kolegów i wspólnie przez miesiąc zapuszczali zarost pod nosem. Szybko zorientowali się, że Wąs jest doskonałym narzędziem do rozpoczynania wszelkiej dyskusji. Postanowili więc wykorzystać go do prowokowania swoich znajomych do rozmów o profilaktyce męskich nowotworów. Tak oto narodził się Movember.

Szczegóły na  www.movember.org.pl