Nowi szefowie posterunków w powiecie pilskim

Z dniem maja podinsp. Marcin Kowalski, komendant Powiatowy Policji w Pile, mianował dwóch nowych kierowników posterunków – w Szydłowie i w Wysokiej.

Dziś, podczas uroczystej zbiórki kadry kierowniczej komendant Kowalski wręczył rozkazy, na podstawie których mianował mł. asp. Daniela Remiszewskiego, na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Szydłowie oraz st. asp. Mirosława Lewczana na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Wysokiej. – Szef pilskiej jednostki docenił dotychczasowe zaangażowanie funkcjonariuszy w służbie oraz wyraził przekonanie, że nowo powołani kierownicy zadbają o wysokie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców gminy Szydłowo i Wysoka – informuje sierż. Magdalena Szukajło z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Młodszy aspirant Daniel Remiszewski służbę rozpoczął w 2012 roku w wydziale zabezpieczenia miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Po dwóch latach kontynuował służbę w wydziale patrolowo-interwencyjnym pilskiej jednostki, a następnie w Posterunku Policji w Szydłowie. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobył m.in. na stanowisku dzielnicowego oraz policjanta pionu dochodzeniowo-śledczego.

Starszy aspirant Mirosław Lewczan służbę rozpoczął w 2000 roku w wydziale patrolowo-interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz Posterunku Policji w Łobżenicy. Od 12 lat był dzielnicowym tego rejonu. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobył podczas 22-letniej służby w wydziale prewencji.

Życzymy spokojnej i bezpiecznej służby.