O! Zoo i Triumph w galerii VIVO! Piła

Dwa nowe sklepy w VIVO! Piła. W centrum handlowym przy 14 Lutego swój salon otworzył Triumph, wiodąca marka bielizny. Z dawnej galerii Tesco przeprowadził się także znany i lubiany sklep zoologiczny O! Zoo.

Pierwszy otworzył się sklep zoologiczny O! Zoo. W asortymencie znaleźć można pokarm, kosmetyki, środki ochrony, zabawki, akcesoria oraz wiele innych artykułów dla pupili.

Kilka dni później swój salon w VIVO! Piła otworzył Triumph. Marka oferuje szeroki wybór bielizny dziennej, nocnej i kostiumów kąpielowych dla kobiet. W asortymencie znajdują się także modowe propozycje dla mężczyzn.

W VIVO! niezwykle istotne jest dla nas rozbudowywanie wachlarza ofert i usług, tak aby móc kompleksowo odpowiadać na potrzeby naszych klientów. W efekcie, tylko w tym roku dołączyły do nas Czas na Herbatę, Greenpoint czy Homla. W ostatnim czasie powitaliśmy również O! Zoo, będące aktualnie pierwszym sklepem z branży zoologicznej w obiekcie oraz markę Thriumph, producenta wysokiej jakości bielizny – mówi Magdalena Drzewiecka, center manager VIVO! Piła.

O! Zoo zostało zlokalizowane w sąsiedztwie Oliki oraz Hebe, natomiast Triumph w pobliżu Carry i Esotiq. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 10:.00-21.00 oraz w niedziele handlowe od godz. 10.00 do 20.00.