Od czwartku w VIVO! Piła wspólne kibicowanie na UEFA EURO 2020

Z VIVO! Piła płyną świetne wieści dla wszystkich osób spragnionych piłkarskiej atmosfery. W czwartek, 17 czerwca, uruchomiona zostanie tu dla nich dedykowana przestrzeń. Na miłośników drużynowych rozgrywek czekać będą dwa duże ekrany, pyszne jedzenie i przede wszystkim – doza sportowych emocji.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn są jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych przez mieszkańców starego kontynentu. Równie mocno, jak na spektakularne pojedynki w duchu fair play, kibice oczekują na możliwość wspólnego dopingowania ukochanych drużyn.

Już od 17 czerwca taką możliwość będą mieli mieszkańcy Piły i okolicznych miejscowości. W strefie gastronomicznej VIVO!, od najbliższego czwartku, codziennie transmitowane będą piłkarskie rozgrywki UEFA EURO 2020.

Jako pierwsze wyświetlone zostaną mecze:
Ukraina – Macedonia Północna, Dania – Belgia oraz Holandia – Austria.

Polską drużynę w meczach z Hiszpanią i Szwecją będzie można dopingować kolejno w sobotę, 19 czerwca, o godz. 21:00 i środę, 23 czerwca, o godz. 18:00.

– Wiemy, jak wiele osób aktualnie poszukuje komfortowego miejsca do wspólnego kibicowania. Dlatego też, w odpowiedzi na te oczekiwania, stworzyliśmy kameralną przestrzeń, w której będzie można obejrzeć mecze, zjeść pyszne jedzenie i spotkać innych fanów piłki nożnej – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła. Wszystko to oczywiście z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego – dodaje.

Mecze wyświetlane będą w strefie gastronomicznej VIVO! Piła aż do końca rozgrywek UEFA EURO 2020.