Pejzaże Doliny Noteci. Zabierz aparat i chodź na spacer!

Stowarzyszenie Sarenka zaprasza 19 czerwca na kolejny już spacer fotograficzny doliną Noteci. Tym razem po okolicy Radolinka i Kuźnicy Czarnkowskiej.

Ile wiecie o Dolinie Noteci, a ile jeszcze jest w niej do odkrycia? Najlepiej to sprawdzić już w sobotę, 19 czerwca podczas spaceru przyrodniczo-fotograficznego Doliną Noteci na który zaprasza Stowarzyszenie Fotograficzne Sarenka. Tym razem trasa spaceru będzie wiodła przez okolice Radolinka i Kuźnicy Czarnkowskiej. Zbiórka o godz. 9.00 przy stajni Rafała Kiernikowskiego w Kuźnicy Czarnkowskiej. Spacer planowany jest do godz. 13.00. Niezapomniane pejzaże gwarantowane. Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią, mogą liczyć podczas spaceru na merytoryczne wsparcie i cenną lekcję fotografii przyrody.

Chętni mogą się zgłaszać telefonicznie pod nr 606 835 417 bądź przez stronę wydarzenia na Facebooku – Pejzaże Doliny Noteci – Radolinek – Kuźnica Czarnkowska. Współorganizatorem wydarzenia jest Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania.

Fot. Wojtera Fotografia