Pierwsze Targi Deweloperów w Pile

W czasie Targów Deweloperskich, 13 kwietnia, w VIVO! Piła doradcy z Grupy Furman udzielą porad osobom planującym kupno nieruchomości. Podczas wydarzenia swoje oferty zaprezentują również m.in. Termopil-Bud Sp. z o. o., ONYX Development, Abita Developer, Malarze Ogrodów, SAFE HOUSE, RESIDIO INVESTMENTS Sp. z o.o., czy Abc Apartamenty.

Realizacja marzenia o własnym „m” to ogromny wysiłek, nie tylko finansowy. Przed zakupem nieruchomości trzeba się poważnie zastanowić i odpowiedzieć sobie na szereg ważnych pytań. Czy lepiej szukać ofert z rynku pierwotnego czy wtórnego? W jaki sposób sfinansować inwestycję? Jak dopełnić wszelkich formalności administracyjnych? Świetną okazją do rozmowy ze specjalistami z branży i zapoznania się z ofertami rynku nieruchomości będą Targi Deweloperskie, które odbędą się 13 kwietnia, w godz. 10:00 – 19:00, w VIVO! Piła.

Kupno wymarzonego mieszkania lub domu to duży stres i odpowiedzialność, pomagamy w tym Klientom ponad 26 lat. Z myślą o nich nasi specjaliści wygłoszą prelekcje dotyczące kwestii prawnych, finansowych, a także projektowania wnętrz. Mamy nadzieję, że Targi Deweloperskie w VIVO! będą interesującym źródłem informacji dla wszystkich rozważających zakup nieruchomości – mówi Krzysztof Furman, właściciel Grupy Furman.

Targi Deweloperskie zostaną podzielone na trzy strefy. W pierwszej eksperci udzielą porad z zakresu najmu i zakupu, w tym kredytowania oraz wycen. Doradcy z Grupy Furman na miejscu poinformują, na jakie wsparcie finansowe może liczyć osoba zainteresowana kupnem nieruchomości. W drugiej strefie mieszkańcy Piły i okolic będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą deweloperów. Trzecią przygotowano z myślą o maluchach, których rodzice będą rozmawiali ze specjalistami. Wśród atrakcji przewidziano mini strefę zabaw, malowanie buziek, konkurs, kolorowanki. Wydarzenie jest bezpłatne.

Program Targów:
11:00 Otwarcie targów przez prowadzącego oraz właściciela Grupy Furman – Krzysztofa Furmana
11:30 Prezentacja wszystkich wystawców – Kamil Bogusz
12:30 Konkurs dla dzieci – „Mój wymarzony domek”
13:00 Zakończenie konkursu dla dzieci
14:30 Kolejna prezentacja wszystkich wystawców
15:00 Prelekcja Tomasza Czapiewskiego – „Aranżacja otoczenie wokół domu – ważna rzecz”
15:30 Prelekcja Sandry Zamojdy – „Możliwości finansowania wymarzonego domu”
Strefy ekspertów, wystawców i maluszka będą czynne w godz. 10:00 – 19:00.

Targi Deweloperów odbędą się 13 kwietnia w godz. 10.00-19.00 w VIVO! Piła