Po śmierci Krystyny Pawłowskiej, Nekrolog zostaje w rękach rodziny

Łukasz Pawłowski oraz Magdalena Pawłowska będą prowadzić zakład pogrzebowy „Nekrolog”, po śmierci jego wieloletniej właścicielki p. Krystyny Pawłowskiej. Prawie 30-letnia tradycja firmy będzie kontynuowana, a nowi właściciele – dzieci zmarłej, zapowiadają, że wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, wprowadzą firmę na nowy poziom działania.

Krystyna Pawłowska w prowadzenie zakładu pogrzebowego wkładała całe swoje serce. Rozumiała bowiem, jak ważne jest wsparcie w tych najtrudniejszych chwilach, kiedy traci się bliską osobę. Dbała o najwyższy szacunek do rodziny zmarłych, jak również o komfort swoich klientów.Zakład pogrzebowy z sercem

Zakład został założony w 1993 roku przez Krystynę i Aleksandra Pawłowskich i od tamtego czasu stał się ważną częścią społeczności mieszkańców Piły i jej okolic. Przez lata zakład cieszył się dużym zaufaniem klientów, jednak po śmierci Pani Krystyny, wielu z nich zastanawiało się, jakie będą dalsze losy firmy.

Nowy kierunek: rozwój

Zakład przejmują obecnie dzieci Pani Krystyny: Łukasz Pawłowski – związany z lokalną społecznością strażak i ratownik medyczny, który cieszy się zaufaniem mieszkańców miasta oraz Magdalena Pawłowska – znana ekspertka w zakresie prowadzenia biznesu online i marketingu. Oboje deklarują, że będą kontynuować dzieło mamy z zachowaniem wyznawanych przez nią wartości.

Obserwując pracę mamy, zrozumieliśmy, jak ważne jest prowadzenie zakładu pogrzebowego. To bardzo odpowiedzialna rola, która wymaga wiele empatii i zrozumienia, w końcu towarzyszymy ludziom w najtrudniejszych momentach ich życia. Rodzice przekazali nam najważniejsze wartości, którymi kierujemy się w życiu, a teraz przełożymy je także na zakład „Nekrolog”. Razem z bratem chcemy kontynuować misję mamy, jednak zamierzamy wprowadzić także nowoczesne rozwiązania, które rozwiną biznes mówi Magdalena Pawłowska.

W planach rodzeństwa jest unowocześnienie zakładu i jego rozwój. Zmieni się także forma prawna firmy, zostanie przekształcona w spółką.

To ma być zakład z tradycją, ale również nowym, świeżym podejściemzapewnia Łukasz Pawłowski.