Podawał się za lekarza. 30-latek zatrzymany w pilskiej podstawówce

30-letni Zbigniew W. został zatrzymany na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Pile. Podając się za lekarza, podnosił bluzki dziewczynkom i dotykał ich ciała. Niedawno wyszedł z więzienia, gdzie odbywał karę za usiłowanie gwałtu.

Na wniosek prokuratury mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Prokuratura postawiła mu zarzuty doprowadzenia do poddania się innym czynnościom seksualnym. Dwa z nich dotyczą nieletnich dziewczynek, uczennic dwóch szkół podstawowych w Pile (nr 1 i nr 5), jeden – dorosłej kobiety.

30-latek podawał się za lekarza – stomatologa. W pilskich szkołach zaczepiał małoletnie dziewczynki, podnosił ich bluzki i dotykał ich ciała.

Mężczyzna został zatrzymany na terenie Szkoły Podstawowej nr 5. Przebywając na terenie szkoły podawał się za lekarza – stomatologa, zaczepiał uczennice, podnosił ich bluzki i dotykał ich ciała. Do podobnego zdarzenia z jego udziałem doszło w Szkole Podstawowej nr 1.

Jak informuje pilska prokuratura, także w jednym z pilskich sklepów Zbigniew W. ocierał się o kobietę, dotykał jej pośladków i obwąchiwał ją.
Zatrzymany 30-latek częściowo przyznał się do winy. Wyjaśnił, że jego zachowania „były spowodowane chęcią zaspokojenia popędu seksualnego”.

Do zatrzymania mężczyzny doszło po sygnałach od matki jednej z uczennic. 30-latek na początku marca wyszedł z więzienia, gdzie odbywał karę za usiłowanie gwałtu.