Podziękowania za wieloletnią pracę

W Starostwie Powiatowym w Czarnkowie odbyła się szczególna uroczystość. Zasłużeni pracownicy otrzymali listy gratulacyjne z rąk Starosty Czarnkowsko-Trzcianeckiego za wieloletnią pracę w urzędzie. Podziękowania dostały osoby obchodzące jubileusze pracy zawodowej.
– W tym szczególnym dniu dziękuję Państwu za wieloletnią aktywność zawodową, za wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm towarzyszący wykonywaniu obowiązków służbowych – powiedział Tadeusz Teterus, starosta czarnkowsko-trzcianecki – Jednocześnie życzę wszystkim wytrwałości i nieprzemijającego poczucia dobrze spełnionego obowiązku oraz satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć zawodowych – dodał.

Jubileusze obchodziło sześć osób ze Starostwa Powiatowego w Czarnkowie. 35-lecie pracy zawodowej celebrowali: Jacek Klimaszewski, wicestarosta czarnkowsko-trzcianecki oraz Anna Mikołajewska, specjalista ds. geodezji w Wydziale Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Czarnkowie. Adam Górzyński to główny specjalista w wydziale organizacyjno-ogólnym, który obchodził 25-lecie pracy zawodowej. Gratulacje za 40 lat pracy otrzymało trzech pracowników: Marian Fortuniak, główny specjalista w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, Bogusława Redmann, zastępca naczelnika Wydziału Organizacyjno-Ogólnego oraz Jan Kowalewski, rzemieślnik specjalista w Starostwie Powiatowym w Czarnkowie.

Joanna Żylińska