Polonia zaprezentowała się w VIVO!

W Galerii VIVO Piła zarząd Klubu Żużlowego Polonia Piła zorganizował oficjalną prezentację pierwszego zespołu i juniorów. W spotkaniu z kibicami uczestniczył również prezydent Piotr Głowski oraz Jacek Bogusławski członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

Podczas prezentacji największe chyba brawa otrzymał Tomas Jonasson, który w nadchodzącym sezonie będzie kapitanem pilskiego zespołu.

Warto wspomnieć, że to on jako pierwszy zadeklarował pozostanie w klubie, w czasie gdy okazało się, że Polonia ma poważne kłopoty finansowe, co skutkowało później zmianą zarządu klubu. To między innymi jego deklaracja przyczyniła się do zapoczątkowania akcji „Polonia To MY – razem możemy więcej”, w czasie której zbierane są pieniądze na rzecz klubu.

Podczas prezentacji obecny był również prezydent Piły Piotr Głowski. Prezydent potwierdził, że Urząd Miasta będzie w dalszym ciągu wpierał pilski żużel i razem z zarządem i kibicami doprowadzi do ustabilizowania trudnej sytuacji, w jakiej Klub znalazł się po ubiegłorocznych zawirowaniach.

//Fot. UM Piła//