Pomóż pilskim firmom. Zamów i opłać usługę „na później”

Trwająca w Europie pandemia koronawirusa dramatycznie wpływa na działanie wielu firm oraz przedsiębiorstw. Wiele z nich może zniknąć z mapy gospodarczej miasta, a wraz z nimi ich usługi, z których dotąd korzystaliśmy.

Wsparcie i solidarność lokalnego biznesu, leży w naszym wspólnym interesie. Możemy pomóc naszym przedsiębiorcom, którzy dla dobra swoich pracowników i klientów musieli zaprzestać pracy, pozostając na ten czas z narastającymi zobowiązaniami.

Możemy pomóc wykupując „Voucher na Później”.

Voucher, który pozwoli przedsiębiorcy przetrwać trudny moment, kiedy nie pracuje, lub pracuje w ograniczonych warunkach. Zakupiony bon da nam prawo do skorzystania z usług w terminie bezpiecznym – ustalonym z usługodawcą. Zapraszamy pilskie firmy oraz pilan i sąsiadów miasta do składania ofert, które pozwolą w niedalekiej przyszłości korzystać z potrzebnych bądź po prostu lubianych usług.

Vouchery do wypełnienia można pobrać ze strony internetowej Inwest-Parku. Tam również dostępna jest instrukcja obsługi vouchera. Aktualne oferty będą prezentowane w zakładce Voucher na Później.

W razie pytań można kontaktować się z Pauliną Bryszkiewicz, pod numerem telefonu 690-940-630 lub poprzez e-mail biuro@inwestpark.pila.pl