Ponowne otwarcie i nowe usługi

W związku z tym, że sytuacja epidemiologiczna ulega poprawie, Altvater Piła decyduje się na ponowne uruchomienie Biura Obsługi Klienta i wydłużenie godzin jego pracy. Ponowne otwarcie to także okazja do promocji nowej usługi odbioru od mieszkańców kłopotliwych odpadów: materiałów budowlanych, opon, sprzętu elektronicznego, mebli i wielu innych.

Altvater chce w ten sposób likwidować dzikie wysypiska zanim jeszcze powstaną.

– Z doświadczenia wiemy, że mieszkańcy mają problem z pewnymi odpadami, których albo w ogóle nie przyjmą Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, albo przyjmą, ale w ograniczonych ilościach. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom i umożliwiamy bezpieczne oraz zgodne z przepisami zdeponowanie tych odpadów, pośrednio zapobiegając tworzeniu się dzikich wysypisk – informuje dyrektor generalny Altvater Piła Tomasz Bielański. – Postaraliśmy się maksymalnie uprościć oddawanie niepotrzebnych, problematycznych przedmiotów, dlatego wprowadziliśmy przejrzysty i zrozumiały dla każdego cennik. Jako specjaliści w tej branży, zaufani partnerzy w gospodarce odpadami zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw, zachęcamy do kontaktu w każdej sprawie dotyczącej gospodarki odpadami.

Realizacja usługi odbioru materiałów od klientów jest bardzo prosta. Wystarczy przyjechać na ul. Łączną 4a w Pile i w Biurze Obsługi Klienta kartą lub gotówką uiścić opłatę za odbiór danej rzeczy. Ceny są przystępne: np. za wannę lub brodzik trzeba będzie zapłacić 30 zł, wiaderko gruzu kosztuje 5 zł, komoda lub biurko 5 zł, 10 zł lodówka lub chłodziarka. Nie trzeba wcześniej wypełniać żadnych dokumentów, wszystkim zajmą się na miejscu pracownicy BOK. Cennik jest bardzo przejrzysty i zawiera wiele kategorii odpadów.

Ich odbiór będzie możliwy od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00. Uwaga, między godz. 13.00 a 14.00 – z uwagi na wzmożony ruch śmieciarek – zaplanowano przerwę.

Biuro Obsługi Klienta Altvater Piła jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 do 17.00. Z firmą kontaktować się można także telefonicznie + 48 67 211 58 17, mailowo bokpila@eneris.pl i przez formularz kontaktowy https://eneris.pl/o-nas/spolki/altvater-pila/kontakt/

Serdecznie zapraszamy!