Poszukiwany ws. zabójstwa trzech chłopców. Widziałeś go?

W całym kraju policjanci prowadzą poszukiwania 42-letniego Radosława Kolasińskiego. Mężczyzna poszukiwany jest do sprawy zabójstwa trójki chłopców, których ciała zostały znalezione w Płocku.

Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa trzech chłopców (od 8 do 17 lat). Ich ciała z ranami ciętymi, zostały odnalezione 9 marca w jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku.

Poszukiwany mężczyzna to 42-letni Radosław Kolasiński, który pod nieobecność matki zajmował się chłopcami. Najmłodszy był jego synem.

Samochód, którym poruszał się płocczanin po zdarzeniu, został odnaleziony w miejscowości Wykowo – w rejonie rzeki Wisły. Do poszukiwań zaangażowano policyjny helikopter oraz psy tropiące. W tej chwili kilkudziesięciu policjantów prowadzi intensywne poszukiwania 42-latka.

Mężczyzna najprawdopodobniej ubrany był: w ciemną kurtkę z odblaskowym napisem HI-TEC umieszczonym na piersi, ramieniu oraz plecach, szalik typu komin w kolorze zielono-niebieskim oraz czapkę i buty sportowe koloru niebieskiego.

Poszukiwany ma specyficzny styl poruszania się – stopy do zewnątrz, chód szybki.

Ktokolwiek posiada informacje o miejscu przebywania poszukiwanego bądź inną istotną wiedzę, która może doprowadzić do odnalezienia Radosława Kolasińskiego, proszony jest o pilny kontakt z policją: tel. 112 lub tel. 47 705 16 00, 47 705 16 01.