Powrót do szkoły z VIVO! Piła

Powrót do szkoły? Tylko z VIVO! Piła!, które przygotowało dla swoich klientów kolejny atrakcyjny powód do odwiedzin. Tym razem, w dniach 4-5 września, podczas akcji „Back to School” można będzie wygrać wiele cennych nagród, m.in. laptop, tablet, smartfon, smartwatch, głośniki czy słuchawki. Aby wziąć udział w zabawie, należy zrobić zakupy za m.in. 150 zł, okazać paragon w Punkcie Obsługi Konkursu i spróbować swoich sił w popularnej grze pamięciowej Memory na tablecie.

W dniach 4-5 września VIVO! Piła! organizuje akcję „Back to School” przygotowaną z myślą o uczniach, dla których 1. września rozpocznie się nowy rok szkolny. Początek września to wzmożony czas finalnego kompletowania wyprawek szkolnych, warto więc odwiedzić w tym czasie pilskie centrum handlowe. Robiąc potrzebne zakupy – można przy okazji wziąć udział w interesującym konkursie. Mechanizm akcji jest bardzo prosty. Wystarczy zrobić zakupy za min. 150 zł (można połączyć maksymalnie dwa paragony), okazać dowody zakupu w Punkcie Obsługi Konkursu i… zagrać w grę pamięciową Memory! Klienci, którzy będą mieli najlepszy czas w prawidłowym dopasowaniu wszystkich par poszczególnych kart, powalczą o nagrodę główną – laptopa. Uczestnicy konkursu, zajmujący kolejne miejsca, analogicznie nagrodzeni zostaną tabletem, smartfonem, smartwatchem, głośnikami oraz słuchawkami. Ponadto wszyscy, którzy zarejestrują się w Punkcie Obsługi Konkursu, otrzymają nagrodę gwarantowaną, a będzie nią zegarek LED na silikonowym pasku.

Wielkimi krokami zbliża się koniec lata i rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. W dniach 4-5 września zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji związanej z powrotem do szkoły. Liczymy, że przygotowana przez nas aktywność spotka się z dużym zainteresowaniem pilan i będzie idealną propozycją dla rodziców przygotowujących wyprawki szkolne dla swoich pociech. Tym bardziej, że za zakupy oraz najlepsze czasy w grze pamięciowej Memory, nagrodzimy naszych klientów atrakcyjnymi nagrodami. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Punkt Obsługi Konkursu czynny będzie 4 września w godz. 13.00-19.00 oraz 5 września w godz. 13.00-18.30. Ostatniego dnia trwania akcji „Back to School” odbędzie się wielki finał oraz wręczenie nagród, które zaplanowano na godz. 19.00.