Prezydencka aukcja na rzecz WOŚP zakończona!

W poniedziałkowy wieczór zakończyła się licytacja aukcji zatytułowanej „Gotuj z Bosackimi i Głowskimi w Dolinie Aniołów”. Wszystko wskazuje na to, że na konto WOŚP wpłynie 7429 zł!

Zgodnie z zasadami aukcji wygrywają zespoły, które przedstawiły cztery najwyższe oferty. Niebawem (podczas tradycyjnej konferencji prasowej spotkamy się z przedstawicielami zwycięskich drużyn).

Najwyższa oferta (1976 zł) zostanie pobrana przez allegro.pl automatycznie. Pozostałe (czyli 2, 3 i 4) wezmą udział w projekcie po wpłaceniu wskazanej w licytacji kwoty na konto WOŚP.

Zachęcamy licytujących do kontaktu z biurem prezydenta (bp@um.pila.pl) celem ustalenia sposobu realizacji aukcji.

Jeżeli któraś z osób licytujących, znajdująca się na miejscu 2, 3 i 4 nie dokona wpłaty – do projektu będzie mógł dołączyć kolejny oferent.

Dotychczas Prezydent Piły sześć razy oddawał na licytację jeden dzień swojej pracy. W tym czasie aukcje wygrały firmy: Browar Czarnków, Pellas X, ABC Apartamenty, TV Asta, Studio K2 i Netia S.A. Ponadto przez dwa ostatnie lata prezydent wystawiał do licytacji morski rejs po Bałtyku. Zwycięzcami ostatniej licytacji byli – państwo Agnieszka i Piotry Przybylscy oraz Justyna i Andrzej Kawkowie, którzy do puli WOŚP dołożyli 5200 zł.

źródło: UM Piła