Psi Patrol rusza do akcji w Atrium Kasztanowa

Rezolutni i odważni czworonożni bohaterowie serialu Psi Patrol zawitają w sobotę, 28 maja, do Atrium Kasztanowa. Pilska galeria zaprasza dzieci do udziału w ekscytującej zabawie. Czeka moc wrażeń i konkursów z nagrodami.

Psi Patrol to kanadyjski serial animowany, ukazujący perypetie szóstki bohaterskich szczeniąt, które pod przywództwem dziesięcioletniego Rydera, ratują potrzebujących, przeżywając w tym czasie wiele fascynujących przygód. Niezwykłe perypetie przyjaciół śledzą dzieci w wielu krajach, również w Polsce. Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, na spotkanie z dwójką bohaterów, Marshallem i Chase’em, już 28 maja zaprasza Atrium Kasztanowa.

W najbliższą sobotę najmłodsi fani Psiego Patrolu będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez dzielną ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Do dyspozycji najmłodszych będzie strefa plastyczna, w której będzie można uwiecznić na portretach ulubionych bohaterów z ekipy Psiego Patrolu. Chętni będą mogli też spróbować swoich sił w tanecznym wyzwaniu, przygotowanym specjalnie dla nich przez Skye, operatorkę różowego helikoptera. W strefie multimedialnej z kolei dostępna będzie aplikacja edukacyjna, która pomoże maluchom w nauce numerów alarmowych. Nie zabraknie także Eko Strefy! To tutaj uczestnicy poznają proste triki, które pozwolą im wyrobić w sobie eko-nawyki i dowiedzieć się, jak prawidłowo segregować odpady.

Nie zabraknie też okazji do uwiecznienia miłych chwil na pamiątkowej fotografii oraz do zdobycia zdjęcia z dzielnym Marshall’em w jego strażackim wozie. Będzie można spotkać również Chase’a i Marshalla, którzy chętnie zapozują z gośćmi do wspólnych zdjęć. Na stanowisku Adventure Bay najmłodsi będą mogli sprawdzić jak dobrze znają imiona bohaterów ulubionej bajki, a także wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez animatora. Dla uczestników zaplanowano atrakcyjne upominki.

To jeszcze nie koniec niespodzianek. Na stanowisku balonowe zoo animator poskręca balony tak, aby wyczarować z nich niemal wszystko. Piesek, wąż, konik, kotek, a może ośmiornica? Z balonów powstaną wymarzona zwierzątka, które będzie można zabrać ze sobą do domu.

Do wspólnej zabawy z bohaterami serialu „Psi Patrol” – Marshallem i Chase’em – Atrium Kasztanowa zaprasza 28 maja, w godz. 11.00 do 19.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

– Postanowiliśmy sprawić dzieciom radość i zaprosić bohaterów Psiego Patrolu. Sobotnie wydarzenie będzie dla nich doskonałą okazją, aby spotkać się z rezolutnymi Marshallem i Chase’em, zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia, a także wziąć udział w ciekawych zabawach i konkursach z nagrodami – zaprasza Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Fot. Mat. prasowy