Ruszyły licytacje Fundacji Złotowianka. Pomóż spełnić marzenia niepełnosprawnych sportowców!

RaceRunning to wyjątkowa dyscyplina sportu. Uprawiają go m.in. osoby, które od lat nie wstają z wózka inwalidzkiego, a na treningach chodzą i biegają. Wielokrotnie zawodnicy sekcji RaceRunning Fundacji Złotowianka reprezentowali biało-czerwone barwy podczas międzynarodowych zawodów. Teraz marzą o kolejnym wyjeździe. Można pomóc spełnić im to marzenie biorąc udział w licytacjach na Facebooku.

Cel: reprezentowanie Polski na FrameRunning Development Camp & CPISRA International CUP 2022. Obóz i zawody odbędą w lipcu. A zawodników Sekcji RaceRunning Fundacji Złotowianka można wesprzeć na kilka sposobów. Jednym z nich jest udział w licytacjach na Facebooku.

Co można wylicytować? Mix pączków na blaszce, pączki z marmoladą, pączki wiedeńskie (gniazdka), pączki twarogowe, pączki drożdżowe, wizytę u fizjoterapeuty, karnet na lekcje pływania, soki z kiszonych buraków i kapusty czy bilety na spektakl „Niepamięć” w Regionalnym Centrum Kultury w Pile. Prawdopodobnie są to już ostatnie bilety na spektakl, gdyż został on już wysprzedany. Licytacje dopiero ruszyły. Warto zaglądać, licytować i wspierać tych wyjątkowych sportowców.

Fot. Grzegorz Buśko