Sarius u Wyspiarza. Koncert już w sobotę

Sarius wystąpi już w sobotę, 20 sierpnia, u Wyspiarza w ramach Letniej Sceny Muzycznej. Jako support na scenie pojawią się Shimmy Majster oraz BLS & Mystic Forest.

Mariusz Golling (Sarius) — to pochodzący z Częstochowy raper, który zajmuje się także boksem. Urodził się 12 stycznia 1992 roku. Gatunki muzyczne, którymi się zajmuje to rap i hip-hop. Zadebiutował w listopadzie 2013 roku dzięki wytwórni Asfalt Records. Jego pierwszy album „Blisko Leży Obraz Końca” wyprodukował DJ Eprom. Sarius od tamtej pory, tylko wzmacnia swoją pozycję na scenie, udowadniając, że jest jednym z najlepszych artystów młodego pokolenia.

W 2016 r. Sarius zakończył współpracę z Asfalt Records po wydaniu płyty „I żyli krótko i szczęśliwie”. Współpracował m.in. z O.ST.R., Hadesem oraz Emade. Jest członkiem B.O.R, właścicielem wytwórni muzycznej Antihype i sklepu internetowego o tej samej nazwie.

Przełomowym momentem w jego karierze było wydanie albumu „Antihype” przez jego własną wytwórnię. Gościli na nim tacy raperzy, jak Kartky, Ten Typ Mes, czy Gibbs. Sarius uczył się od najlepszych wykonawców, co zdecydowanie słychać w jego utworach. Album został bardzo pozytywnie odebrany przez słuchaczy i wysoko oceniany przez znawców. Niejednokrotnie plasował się na podium podsumowań 2017 roku.

Kolejne albumy rapera – „Wszystko Co Złe”, „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata” oraz „Antihype” podbiły listę sprzedaży OLiS. Ten ostatni uplasował się na wysokim, szóstym miejscu. Wszystkie trzy albumy Sariusa zyskały miano platynowej płyty.

Letnia Scena Muzyczna to wspólny projekt Wyspiarza i klubu Muzycznego Barka. Sarius jest kolejnym artystą, którego można było usłyszeć tego lata na scenie na Wyspie.

Sarius
Shimmy Majster BLS & Mystic Forest
BLS & Mystic Forest

20 sierpnia (sobota)
WYSPIARZ (Park na Wyspie, Piła)
Godz. 19:30. Wstęp: przedsprzedaż: 65 zł, w dniu koncertu – 75 zł

Mat. prasowe/ FB Sarius