Street food i darmowe dmuchańce w VIVO! już w ten weekend

Piła to kolejne miasto na kulinarnej mapie Polski, gdzie już niebawem zagoszczą food trucki. Gospodarzem zlotu, który w najbliższy weekend, 24-26 czerwca, będzie VIVO! Piła. Na smakoszy czeka szeroki wachlarz dań kuchni meksykańskiej, greckiej, hiszpańskiej, tajskiej oraz wielu innych. Dodatkową atrakcją będą darmowe dmuchańce dla najmłodszych.

Sezon dla miłośników street foodu trwa w najlepsze. Już od piątku w ramach zlotu food trucków klienci VIVO! będą mieli szansę skosztowania potraw z różnych zakątków świata. Przed centrum handlowym na głównym parkingu pojawi się aż 10 furgonetek, które serwować będą: amerykańskie burgery – Pan Burger, belgijskie frytki – Pan Fryta, szarpaną wieprzowinę – Pulled Pork, quesadillę i buritto – Viva Mexico, dania kuchni greckiej – Greek Street Food, pad thai – Pad Thai Food Truck, pierożki dim sum – Pai Chi Wo i  pastrami wołowe – Meat Pastrami. Nie zabraknie też Czarros ze słodkimi hiszpańskimi churrosami oraz Le Mini z orzeźwiającą lemoniadą molekularną.

VIVO! Piła na tę okazję przygotowało również niespodziankę dla najmłodszych. Na plaży, zlokalizowanej przy wejściu od strony ul. 14 Lutego, zostaną ustawione dmuchańce. Dzieci będą mogły z nich korzystać bezpłatnie przez cały weekend od godz. 13.00 do 18.00. Food trucki będą czekać na smakoszy w piątek i w sobotę od godz. 11.00 do 21.00, a w niedzielę od godz. 11.00 do 20.00.