SuperThings ponownie w Kasztanowej

SuperBohaterowie i Złoczyńcy w najbliższy weekend, 18 i 19 listopada, ponownie odwiedzą pilskie centrum handlowe. Na fanów kultowych figurek kolekcjonerskich czekają specjalne strefy pełne atrakcji oraz wystawa SuperThings.

Są zabawne, odważne i mają fanów na całym świecie, także w Pile. Kultowe SuperThings wracają do Atrium Kasztanowa w nowej odsłonie. W najbliższy piątek i sobotę przestrzenie pilskiej galerii zamienią się w wielki plac zabaw dla dzieci.

W Strefie Zabaw do dyspozycji dzieci będą trzy stoliki tematyczne – stanowisko Football do rozgrywek piłkarskich, Superzings Race z torem do organizowania wyścigów oraz Superzings Shoot stanowiące wyrzutnię dla figurek. Na każdym z nich na uczestników czeka nowe, emocjonujące wyzwanie. Uwagę małych fanów z pewnością przyciągnie kolorowa witryna wystawiennicza, prezentująca figurki i budowle ze wszystkich dotychczasowych serii SuperThings.

Wydarzenie będzie także okazją do nawiązania nowych znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach. W strefie wymiany figurek, każdy, kto w swojej kolekcji posiada kilka takich samych figurek, może wymienić się na taką, której jeszcze nie ma. Dodatkowo, aby upamiętnić spotkanie z ulubionymi bohaterami, będzie można sfotografować się z maskotką Mr. King w rozmiarze XXL lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w strefie Meet & Greet, pozując na ściance z ulubioną maskotką SuperThings.

Na miejscu, nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwać będą animatorzy, którzy rozdadzą dzieciom imienne naklejki. Dodatkowo, każde dziecko będzie miało możliwość ubrania na czas zabawy peleryny super bohatera oraz maski. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają podarunki w postaci saszetki z figurką SuperThings oraz pamiątkowego dyplomu.

Serdecznie zapraszamy małych fanów na spotkanie oko w oko z Superbohaterami i  Złoczyńcami już od najbliższego piątku. Podczas wydarzenia najmłodsi będą mieli możliwość przenieść się do niezwykłego świata SuperThings i przeżyć własną, emocjonującą i pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść – mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Strefa Zabaw w Atrium Kasztanowa dostępna będzie w weekend, 18 i 19 listopada, w godzinach 11.00-19.00.