Szlachetna paczka od Goodmorning

Złotowska agencja Goodmorning włączyła się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. Dzięki pomocy firmy, nadchodzące święta będą lepsze dla dwóch rodzin. To nie pierwsza akcja charytatywna, w jaką zaangażowało się Goodmorning. We wrześniu firma organizowała konkurs „Zakręć się na Holandię”, a w listopadzie jej pracownicy byli w pilskim schronisku m.in. z legowiskami, by pieskom nie było zimno. Jak się okazuje ludzie z wielkimi sercami są wśród nas…

Szlachetna paczka to akcja, która łączy osoby potrzebujące z darczyńcami. Firma Goodmorning wybrała dwie rodziny: jedną z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, a drugą aż z Podlasia. Kupili dla nich rzeczy, o które prosili – m.in. węgiel na zimę, kuchenkę mikrofalową i pralkę. Paczki dostarczyli wolontariusze.

Pierwszą z ofiarowanych była rodzina pani Lidii. Dostali zarówno produkty żywnościowe, jak i chemiczne. Nowe, piękne pościele i koce wywołały zachwyt u pani Lidii, a piła motorowa pana Marka. Chłopcy dostali nowe buty i dresy, a nawet pompkę do roweru, którą byli zachwyceni, bo mówili, że jest najlepsza w całej wsi.

Wolontariusz, który był opiekunem takiej rodziny, napisał w podziękowaniu do złotowskiej firmy: „Takie chwile to moment najgłębszego wzruszenia i dumy, że miałam zaszczyt współpracować z ludźmi rozumiejącymi ideę mądrej pomocy. Ogrom serca i pracy włożonej w przygotowanie paczki na tak wysokim poziomie, zasługuje na najwyższe uznanie. Pamiętajcie, że gdzieś, w odległej miejscowości, biją cztery serca, biją szybciej, gdy wspomną, ile radości wnieśliście do ich życia…

Także druga ofiarowana rodzina była wzruszona. Mały Ksawery, gdy odpakował nową hulajnogę, był szczęśliwym, a jego rodzice – pani Sylwia wraz z panem Krzysztofem, byli zachwyceni nową kuchenką, dzięki której obniżą się koszty za prąd. Krystian był zadowolony z obuwia, ponieważ pasowało świetnie. Pan Krzysztof jest wdzięczny za węgiel, dzięki któremu będzie ciepło w domu… Złotowski Goodmorning włączył się w akcję „Szlachetna Paczka” po raz drugi.

Brawo za zaangażowanie i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka!