Trzciamajka Festiwal. Wiadomo już kto zagra!

Trzciamajka Festiwal – Natura, Ludzie, Muzyka – najbardziej pozytywny festiwal w tej części świata zagra 13 i 14 sierpnia w urokliwej scenerii jeziora Logo. Na scenie pojawią się m.in. Jelonek, Vavamuffin i The Synki.

Będzie się działo! Tak w skrócie można podsumować line-up tegorocznej, ósmej już edycji Trzciamajka Festiwal, która odbędzie się 13 i 14 sierpnia. Tradycyjnie już pierwszy festiwalowy dzień wypełnią koncerty.

– Rokrocznie staramy się przygotować program, który pozwoli rozszerzyć horyzonty muzyczne naszych gości. Naszą misją jest zaszczepianie niszowych gatunków muzycznych, których niekoniecznie zaznamy słuchając najpopularniejszych rozgłośni radiowych czy korzystając z dostępnych nam mass mediów. Muzyka ma łączyć, nigdy nie dzielić, i to właśnie za pośrednictwem zespołów oraz w sposób bezpośredni chcemy wdrażać w życie – zapewniają organizatorzy festiwalu ze Stowarzyszenia Trzcianecki Alternatywny Dom Edukacji Kulturalnej.

Festiwal otworzą zwycięzcy eliminacji – pilska energetyczna formacja W Ryj, która nie bierze jeńców oraz Myasta – dobra energia, sekcja dęta, ciepłe brzmienie i pozytywna ekipa. Specjalnie nie trzeba zapowiadać kolejnych gości festiwalu, w tym wracającej na trzciamajkową scenę formacji The Synki czy projektu Jah No Sleep Soundsystem za którym kryje się duet Norba & Paproch. To muzycy stąd. Prosto z korzeni muzycznej Trzciamajki.

Niesamowita energia popłynie też z pewnością ze sceny podczas koncertu Vavamuffin, a temperatura pod sceną wzrośnie do temperatury wrzenia podczas koncertu Jelonka.

Nic więc dziwnego, że po tak intensywnym pierwszym dniu drugi festiwalowy dzień będzie już tradycyjnie chilloutowy. Tego dnia w programie jest  mecz piłki siatkowej, Trzcianeccy Muzycy VS Drużyna Gości, -animacje dla dzieci, których celem jest edukacja w zakresie ekologii, koncert muzyki klasycznej, joga,  integracja przy ognisku, jam session – wspólne granie i śpiewanie. Wstęp w drugi dzień festiwalu jest darmowy.

Bilety jeszcze w II puli w cenie 55 złotych. Za bilet z III puli trzeba będzie zapłacić 65 zł, a w dniu koncertu – 70 zł. Dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 roku życia – 20 zł. Bilety do nabycia na ticketos.pl.

Fot. mat. prasowe