Tur Party w Czarnkowie. Już w sobotę!

W sobotę, 12 maja, na czarnkowski piknik motocyklowy zjadą miłośnicy motocykli z całego regionu.

Impreza rozpocznie się o godz. 15:00 mszą świętą, podczas której zostaną poświęcone motocykle. Następnie odbędzie się parada motocyklowa ulicami Czarnkowa i okolic.

Główna część imprezy trwać będzie na czarnkowskim Placu Wolności. Tam z bliska będzie można oglądać wspaniałe maszyny, a jest co oglądać. Motocykli jest tak dużo, że z trudnością mieszczą się na centralnym placu w mieście.

Organizatorzy zaplanowali również sporo atrakcji dla widzów. Będą m.in. pokazy jazdy motocyklami, konkursy z nagrodami i loteria, w której przewidziane są cenne nagrody.

Motocyklowa impreza nie może odbyć się bez muzyki. W tym roku na scenie w Czarnkowie zagrają m.in. zespół FROM z Czarnkowa, zespół IZOTOP oraz zespół 4 SZMERY. Na zakończenie odbędzie się zabawa taneczna z muzyką z lat 80’ i 90’.

Czarnkowski TUR PARTY będzie miało również charytatywny charakter. Podczas pikniku odbędzie się loteria fantowa na rzecz Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda” w Poznaniu. Prowadzona będzie również zbiórka krwi w krwiobusie oraz rejestracja dawców szpiku.

12 maja warto spędzić w Czarnkowie na TUR PARTY. Zapraszamy serdecznie !