Ulubieniec Bing w Atrium Kasztanowa!

Wesoły, pełen energii i skory do zabawy – przyjaciel Bing stał się fenomenem podbijającym serca małych widzów. Teraz uwielbiany przez dzieci bohater serialu animowanego odwiedzi centrum handlowe Atrium Kasztanowa. Już 7 grudnia, z okazji Mikołajek, najmłodsi będą mieć niepowtarzalną szansę, by spotkać się ze swoim bajkowym przyjacielem, przybić z nim piątkę i zapozować do wspólnego zdjęcia.

To będzie wyjątkowy dzień dla wszystkich małych fanów przeuroczego i bardzo ciekawego świata bohatera Binga. Na dzieci czekać będzie plac animacyjny, a w nim szalone gry i zabawy oraz zwariowana fotobudka. Organizatorzy zaproszą wszystkich do zabawy przy łowieniu kaczuszek, strzelaniu z mega procy oraz skakaniu na kolorowym dmuchańcu.

Zaplanowano również fantastyczne animacje, a także konkursy z nagrodami. Na zakończenie maluchy zabiorą ze sobą darmowe pamiątkowe zdjęcie z Bingiem.

– Brytyjski serial animowany nie tylko bawi, ale też uczy. Obserwując codzienne życie Binga oraz jego przygody, które zawsze dobrze się kończą, dzieci mogą dowiedzieć się, jak kreatywnie rozwiązywać problemy, z którymi stykają się każdego dnia. Z uwagi na edukacyjny wymiar bajki i jej popularność wśród najmłodszych, zaprosiliśmy głównego bohatera do Atrium Kasztanowa z okazji Mikołajek. To doskonała okazja dla maluchów, by spotkać swoją ulubioną postać – mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Spotkanie z ulubieńcem Bingiem odbędzie się w Atrium Kasztanowa 7 grudnia br., w godzinach od 12:00 do 18:00. Udział w wydarzeniu i wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie: atrium-kasztanowa.pl