VIVO! Piła centrum handlowym roku w Polsce!

VIVO! Piła otrzymało jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży nieruchomości komercyjnych w Polsce – nagrodę Eurobuild Awards, jako centrum handlowe roku 2018. Nagroda została przyznana przez najemców, tj. największe krajowe i międzynarodowe marki handlowe, przedstawiciele których na podstawie badania i anonimowych ankiet wybrali najlepsze obiekty handlowe. Statuetkę zwycięzcy odebrała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ, podczas uroczystej Eurobuild Gala Awards.

VIVO! Piła, to pierwsze centrum handlowe IMMOFINANZ otwarte pod marką parasolową VIVO! Aktualnie w portfelu austriackiego inwestora jest już dziesięć tego typu obiektów, w tym w Polsce, Rumunii i Czechach. Pilskie centrum otwarto w październiku 2014 roku. Posiada ono łącznie ponad 24.000 m kw. powierzchni pod wynajem, z bardzo dobrze dopasowaną listą marek odzieżowych, sportowych, usługowych, drogeryjnych czy też popularnym operatorem spożywczym.

W badaniu Eurobuild Awards udział wzięło 27 centrów handlowych z całej Polski. Lista obiektów została stworzona przy udziale największych agencji rynku nieruchomości. Główne kryteria doboru zakładały, że centrum powinno posiadać wysoki poziom najmu, a najemcy muszą wynajmować powierzchnie w nim co najmniej rok.

W imieniu Eurobuild badanie wykonała firma Kantar Millward Brown. W anonimowej ankiecie najemcy oceniali różne obszary, w tym m.in. lokalizację, warunki techniczne obiektu, infrastrukturę, wyposażenie, jakość zarządzania, elastyczność w zakresie wprowadzania zmian.

Jesteśmy zaszczyceni – skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ podczas odbierania nagrody. – Nie można bowiem czuć się bardziej wyróżnionym niż w przypadku, gdy nagrodę otrzymuje się od naszych najemców, z którymi współtworzymy centrum handlowe VIVO! Piła. Nie spoczywamy jednak na laurach. Ta nagroda jest dla nas jeszcze większą motywacją, by nie tylko utrzymać wysoki poziom kreowania wartości dla naszych najemców i ich klientów w VIVO! Piła, ale także, by pozostałe nasze centra znalazły się na tak wysokiej pozycji w oczach naszych najemców. Dalej mocno pracujemy, by nasi najemcy świetnie czuli się w VIVO! Piła, ale także innych naszych obiektach dobrze, i aby odwiedzały nas jeszcze większe rzesze wiernych klientów – podsumowała.