VIVO! Piła zaprasza na przedświąteczne warsztaty online dla rodzin

Już w przyszłą niedzielę, 28 marca, na fanpage’u VIVO! Piła odbędzie się transmisja na żywo dedykowana wszystkim miłośnikom kreatywnego spędzenia czasu. Pomysłowe warsztaty z animatorami, tworzenie dekoracji metodą DIY czy wspólne zdobienie pisanek – to jedynie część atrakcji, jakie przygotowano dla uczestników wydarzenia. Pilskie centrum handlowe zadbało też o konkursy z wartościowymi nagrodami.

  • Jak w łatwy sposób wykonać efektowane ozdoby świąteczne?
  • Co powinno znaleźć się w każdym koszyku wielkanocnym?
  • Czy istnieje idealna metoda zdobienia pisanek?

    Tego i wielu innych ciekawostek będzie można dowiedzieć się podczas nadchodzących warsztatów online, przygotowanych przez VIVO! Piła.

Na najmłodszych oraz ich rodziny czekać będą również kreatywne zadania manualne oraz tematyczne zabawy. Wspólnie z animatorami wykonają m.in. nawiązujące do motywu wydarzenia maski i opaski na głowy. Dzieci poznają także tradycje wielkanocne oraz tajniki twistowania, czyli techniki modelowania balonów.

Wszystko to w ramach czterech, półgodzinnych wejść na żywo, zaplanowanych kolejno o 14:00, 15:00, 16:00 i 17:00.

Warto śledzić je uważnie, ponieważ w czasie ich trwania ogłoszone zostaną trzy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi – wartościowymi kartami podarunkowymi oraz grami i zabawkami.

W tym intensywnym i pełnym zadań okresie, postanowiliśmy zadbać o rozwiązanie, które pozwoli odetchnąć wszystkim od natłoku przedświątecznych obowiązków. Jesteśmy przekonani, że chwile spędzone w gronie najbliższych osób są najlepszym rodzajem rozrywki i antidotum na pozbycie się negatywnych emocji mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła. Gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w naszych interaktywnych warsztatach – dodaje.

Udział w bezpłatnym wydarzeniu online, organizowanym przez pilskie VIVO!, to doskonała alternatywa dla miłośników niebanalnych wydarzeń na spędzenie czasu w kreatywny sposób.

Przedświąteczny live VIVO! Piła odbędzie się w niedzielę, 28 marca, na Facebooku.

Szczegóły dostępne są pod adresem: https://vivo-shopping.com/pl/pila/aktualnosci-i-wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!