VIVO! Piła zaprasza: Walentynki w paryskim stylu

Nastrojowa muzyka i moc atrakcyjnych upominków – to w telegraficznym skrócie czeka na gości VIVO! Piła, w przeddzień święta zakochanych! 13 lutego, w godz. 11:00-19:00, klienci galerii będą mogli zdobyć nagrody z puli o łącznej wartości wynoszącej kilka tysięcy złotych oraz zobaczyć na żywo występ niebanalnego, muzycznego duetu Prima-Balerin, który zadba o iście paryską atmosferę.


W sobotę, 13 lutego, na pasażu galerii będzie można poczuć romantyczny klimat rodem z francuskich ulic.

Wszystko za sprawą duetu Prima-Balerin, które stworzą wyjątkowe show. Artyści, ubrani w tematyczne stroje, będą co godzinę przechadzać się po części wspólnej centrum handlowego, wykonując autorskie interpretacje znanych utworów i umilając klientom czas.

To jednak zaledwie część atrakcji, które zapewni pilskie VIVO!

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych przygotowaliśmy szereg niespodzianek, które mamy nadzieję zachwycą naszych gości. W najbliższą sobotę na odwiedzających czekać będą wspaniałe upominki oraz niesztampowy muzyczny pokaz. Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w „Walentynkach w paryskim stylu” zachęca Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła. – Dodatkowo przypominamy, że nasi najemcy aktualnie oferują liczne promocje, zatem wizyta w obiekcie może być także okazją do zakupu wymarzonego prezentu dla drugiej połówki – dodaje.


Moc atrakcyjnych nagród

W ramach wydarzenia przygotowano również upominki o łącznej wartości wynoszącej kilka tysięcy złotych! Uczestnicy „Walentynek w paryskim stylu” mają szansę na zdobycie nagród dla siebie i najbliższych. Będą one wręczane według następujących zasad:

za zakupy o wartości min. 100 zł – zestaw muffinek od Przytulna Cafe

za zakupy o wartości min. 150 zł – karta podarunkowa VIVO! Piła o wartości 40 zł

za zakupy o wartości min. 200 zł – karta podarunkowa VIVO! Piła o wartości 60 zł oraz słoiczek VIVO! Miodzio.

Akcja walentynkowa odbędzie się w sobotę, 13 lutego, w godz. 11:00-19:00.
Szczegóły dostępne są pod adresem: https://vivo-shopping.com/pl/pila/aktualnosci-i-wydarzenia.


W VIVO! Piła obowiązuje najwyższy reżim sanitarny. Na terenie całego obiektu należy zasłaniać usta i nos, dezynfekować ręce oraz zachowywa

dystans.