VIVO! w Pile będzie się rozbudowywać!

Telakces/Virgin Mobile oraz Best Shoes to marki, które ostatnio dołączyły do grona najemców w pilskiej galerii VIVO! Firmy te potwierdziły komercyjny sukces obiektu, który może pochwalić się powierzchnią handlowo-usługową wynajętą w 100 procentach. Co więcej, wiadomo, że VIVO! Piła wkrótce zostanie rozbudowane. Wiosną przyszłego roku swoją działalność rozpocznie tam kino Helios.

„Od momentu otwarcia VIVO! Piła nieustannie zaznacza swoją obecność na zakupowej mapie miasta, pozyskując rzesze wiernych klientów. Dzięki decyzji o rozbudowie i otwarciu kina, dodatkowo wzmocniony zostanie aspekt związany z dostarczaniem szeroko rozumianej rozrywki w naszym obiekcie” – powiedziała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ, właściciela marki VIVO!

Oferta komercyjna w VIVO! Piła została dopełniona dzięki działającej na rynku GSM firmie Telakces/Virgin Mobile oraz Best Shoes − sklepowi oferującemu marki największych światowych producentów obuwia i odzieży sportowej.

Kino w VIVO! Piła powstanie na łącznej powierzchni ok. 1.080 m kw., a w jego skład wejdą cztery klimatyzowane sale kinowe z około 600 miejscami dla widzów. Zostanie ono dobudowane od południowej strony centrum handlowego i będzie posiadało odrębne wejście.

Dzięki rozbudowie VIVO! Piła zwiększy swoją łączną powierzchnię najmu do niemal 25.300 m. kw.