Wieleński ratusz z tytułem „Przyjaznego urzędu”

W Sali Kolumnowej Pałacu Radziwiłłów w Krakowie odbyła się gala wręczenia nagród i statuetek „Przyjazny Urząd”. Wśród laureatów konkursu, którego organizatorem jest Quality Institute, znalazł się Urząd Miejski w Wieleniu.

Była to już siódma edycja konkursu, który wyłania i nagradza urzędy, które cechują się wysoką jakością obsługi klienta, profesjonalizmem, nowoczesnym podejście do zarządzania, uczciwością i rzetelnością w działaniu oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie kultury pracy. W ocenie kapituły złożonej z ekspertów i praktyków administracji publicznej takim właśnie urzędem jest Urząd Miejski w Wieleniu. Jego przedstawiciele odebrali w Krakowie Znak Jakości Przyjazny Urząd, Srebrny Laur Konkursu Przyjazny Urząd oraz Wyróżnienie Nadzwyczajne – „Diament Przywództwa”. A w finałowej gali, która odbyła się 23 kwietnia, wzięli udział sekretarz gminy Wieleń Krystyna Heppner oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Marek Doczekalski. 

Dwa dni później, 25 kwietnia, podczas spotkania z pracownikami wieleńskiego ratusza przekazali wyróżnienia na ręce burmistrz Wielenia, Elżbiety Rybarczyk, w tym indywidualne – „Diament Przywództwa”. to

Fot. Biuro Quality Institute, UM Wieleń